Gelcoatsparkel fra BHP til båt finnes i ca. 30 ulike farger, og passer til de vanligste båtene på markedet.
Produktet er beregnet til reparasjoner av mindre overflateskader på skrog og dekk. Sluttresultatet blir nærmest usynlig, i akkurat samme farge.
Gelcoat-sparkel er av en spesiell tyktflytende type som gjør at det ikke flyter ut. Det er derfor mulig å reparere vertikale flater uten å tape over det skadde stedet.
Gelcoat er ikke epoxy-kompatibel.
Sparkelen er pakket i en 100g boks. Herder følger med hver boks.
OBS! På alle Jotuns-NORPOLs tresifrede fargekoder har det nå kommet til en null mellom første og andre siffer. Skriv derfor ved bestilling (eks.): nå: 68400-2011 - (før: 68400-211).
Snappy Teak Sealer teakolje 475 ml
Snappy Sealer er ingen vanlig teakolje. Den består av en blanding av de fineste teakoljer, mikset med avansert polymer. Når den tørker danner den en effektiv barriere, som gir optimal beskyttelse mot vann og UV-stråling. Den gjør også at skitt preller lettere av.
629,-